Матрац Комфорт H14 К3 Плюс 90х175х14 см Sonel
- Overview
- Характеристики
- Reviews0
Матрас безпружинний Сонель К 3 з асиметричною жорсткістю сторін. Чохол матраци знімний із якісного трикотажу. Матрац оснащений ефектом Зима/Літо.
Рекомендоване навантаження: 12 см - до 80 кг, 14 см - до 80 кг, 16 см - до 90 кг, 18 см - до 100 кг, 20 см - до 110 кг, 22 см - до 120 кг, 24 см - до 120 кг
Одна сторона - середня жорсткість, а друга сторона - середня жорсткість/ближче до жорсткого
Матрац з асиметричною жорсткістю сторін - жорсткої та середньої жорсткості, завдяки бездоганним характеристикам та високій якості матеріалів, забезпечить високий рівень комфорту, створить потужне сприятливе біополе під час сну, задовольнить поціновувачів жорсткого та середньої жорсткості спального місця, шляхом почергового використання обох сторін матраца, підійде людям з періодичними болями в області хребта.
Виробник: Sonel (Україна)< /p>
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Sonel |
| Наповнювач | Кокос |
| Тканина | Трикотаж |
| Жорсткість | Середня |
| Навантаження | 80 кг |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Висота матраца | 14 см |
| Розміри матраца | 90х175 см |










