Матрац дитячий Доллі 100х140х10 см Kamasana
- Overview
- Характеристики
- Reviews0
Матрас дитячий Доллі Kamasana 100х140х10 см
Безпружинний матрац для найменших.
Висота матраца - 10 см.
Чохол знімний - терморегулюючий, тканина Tencel.
Склад блоку:
2 см анатомічної піни Memosoft вшитих в чохол
7 см ортопедичної піни Soya
Комфортний матрац для найменших. Конструкція внутрішнього блоку забезпечує ідеальний рівень комфорту для Вашої дитини. Зручний, безпечний матрац, навіть якщо Ваша дитина буде спати на животі. бути змінено виробником від партії до партії (це ніяк не впливає на експлуатаційні характеристики матраца)
Виробник: Kamasana (Іспанія)
| Чохол матраца | Блискавка |
| Зима/Літо | Ні |
| Країна виробник | Іспанія, Італія |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Бренд | Kamasana |
| Наповнювач | Memosoft, Soya |
| Тканина | Tencel |
| Жорсткість | Середня |
| Навантаження | 70 кг |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Висота матраца | 10 см |
| Розміри матраца | 100х140 см |













