Матрац Гранд Пегас 90х200х14 см Sonel
- Overview
- Характеристики
- Reviews0
no_value
| Чохол матраца | Блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Sonel |
| Наповнювач | Кокос, Кінський волос |
| Тканина | Трикотаж |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Навантаження | 90 кг |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Висота матраца | 14 см |
| Розміри матраца | 90х200 см |
Матрац Гранд Пегас 90х200х14 см reviews
See also Compare all
In stock










