Матрац безпружинний Skate (Скейт) 90х200х20 см Come-for
- Overview
- Характеристики
- Reviews0
no_value
| Зима/Літо | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Come-for |
| Наповнювач | MonoFoam |
| Тканина | Ametist Wave |
| Жорсткість | Середня/Жорсткий |
| Навантаження | 120 кг |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Висота матраца | 20 см |
| Розміри матраца | 90х200 см |
Матрац безпружинний Skate (Скейт) 90х200х20 см reviews
See also Compare all
In stock











