Матрац Преміум 200х200х22 см (ГМР165) Andersen
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Матрас Andersen Преміум двосторонньої жорсткості.
Унікальні властивості віскоеластику та тканини чохла Silky Touch подарують розкішний та здоровий сон.
Ортопедичний ефект
Висота: 22 см
Наповнення: термочутливий віскоеластик двох рівнів жорсткості — 3 см + 4 см, пінополіуретан — 13 см
Щільність віскоеластика: 47 кг/м3 і 50 кг/м3
Стіганий чохол: інноваційна тканина Silky Touch з вмістом шовку, оброблена Алое Віра
Упаковка: вакуумна
Рекомендована максимальне навантаження на : 150 кг
то дає сон на матраці Андерсен Преміум:
Повноцінний відпочинок, який є невід'ємною запорукою успішного дня
Відчуття м'якості, чистоти та свіжості завдяки тканині Silky Touch, обробленої корисним екстрактом Aloe Vera
алергії та бактерій завдяки гіпоалергенності тканини Silky Touch
Регуляція та підтримання оптимального балансу температури тіла під час сну
Ортопедичний та анатомічний ефект, створений за допомогою неперевершеного матеріалу — віскоеластика
Повне розслаблення та зняття напруги в спині, шиї та суглобах завдяки правильному рівномірному розподілу ваги та підтримці тіла в природному становищі
Вироблено в Данії.
| Країна виробник | Данія |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Бренд | Andersen |
| Наповнювач | Віскоеластик |
| Тканина | Silky Touch |
| Жорсткість | Середня/Жорсткий |
| Навантаження | 150 кг |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Висота матраца | 22 см |
| Розміри матраца | 200х200 см |












