Матрац футон безпружинний Екзотик-1 130х200х9 см Sonel
- Overview
- Характеристики
- Reviews0
no_value
| Чохол матраца | Блискавка |
| Зима/Літо | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Sonel |
| Наповнювач | Кінський волос, Латекс, Морська трава |
| Тканина | Трикотаж |
| Жорсткість | Середня/Помірно-М'який |
| Навантаження | 140 кг |
| Тип матраца | Футон |
| Висота матраца | 9 см |
| Розміри матраца | 130х200 см |
Матрац футон безпружинний Екзотик-1 130х200х9 см reviews
See also Compare all
In stock










