Матрац футон безпружинний Беліз-1 135х200х10 см Sonel
- Overview
- Характеристики
- Reviews0
no_value
| Чохол матраца | Блискавка |
| Зима/Літо | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Sonel |
| Наповнювач | Кокос, Пінополіуретан |
| Тканина | Трикотаж |
| Жорсткість | Середня/Жорсткий |
| Навантаження | 140 кг |
| Тип матраца | Футон |
| Висота матраца | 10 см |
| Розміри матраца | 135х200 см |
Матрац футон безпружинний Беліз-1 135х200х10 см reviews
Категории: Матраци 135х200 Знижка при оплаті карткою
See also Compare all
In stock
In stock
In stock
In stock










