Матрац Комфорт H16 К3 Плюс 90х190х16 см Sonel
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Матрац безпружинний Сонель К3 з асиметричною жорсткістю сторін. Чохол матраци знімний із якісного трикотажу. Матрац оснащений ефектом Зима/Літо.
Рекомендоване навантаження: 12 см - до 80 кг, 14 см - до 80 кг, 16 см - до 90 кг, 18 см - до 100 кг, 20 см - до 110 кг, 22 см - до 120 кг, 24 см - до 120 кг
Одна сторона - середня жорсткість, а друга сторона - середня жорсткість/ближче до жорсткого
Матрац з асиметричною жорсткістю сторін - жорсткої та середньої жорсткості, завдяки бездоганним характеристикам та високій якості матеріалів, забезпечить високий рівень комфорту, створить потужне сприятливе біополе під час сну, задовольнить цінителів жорсткого та середньої жорсткості спального місця, шляхом почергового використання обох сторін матраца, підійде людям з періодичними болями в області хребта.
Виробник: Sonel (Україна)
Рекомендоване навантаження: 12 см - до 80 кг, 14 см - до 80 кг, 16 см - до 90 кг, 18 см - до 100 кг, 20 см - до 110 кг, 22 см - до 120 кг, 24 см - до 120 кг
Одна сторона - середня жорсткість, а друга сторона - середня жорсткість/ближче до жорсткого
Матрац з асиметричною жорсткістю сторін - жорсткої та середньої жорсткості, завдяки бездоганним характеристикам та високій якості матеріалів, забезпечить високий рівень комфорту, створить потужне сприятливе біополе під час сну, задовольнить цінителів жорсткого та середньої жорсткості спального місця, шляхом почергового використання обох сторін матраца, підійде людям з періодичними болями в області хребта.
Виробник: Sonel (Україна)
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Sonel |
| Наповнювач | Кокос |
| Тканина | Трикотаж |
| Жорсткість | Середня |
| Навантаження | 90 кг |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Висота матраца | 16 см |
| Розміри матраца | 90х190 см |
Матрац Комфорт H16 К3 Плюс 90х190х16 см отзывы
Рекомендуем посмотреть Сравнить все
В наличии










