Матрац топер Simplex Strong жакард 190х190х7 см Eurosleep
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Eurosleep Матрац топпер Simplex Strong жаккард
Топпер для вирівнювання спального місця, топпер для пом'якшення спального місця або покращення якості відпочинку на дивані, ліжка
Матрас топпер середньої жорсткості, витримує навантаження 200 кг на одне спальне місце.
Чохол топпера незнімний з жаккардової тканини, 4 фіксатори по кутах
Склад: Тканина жаккард
Синтефлекс
Спанбонд
Піна AiryFoam 6 см
Спанбонд
Синтефлекс
Тканина жаккард
У подарунок іде сумка для зберігання та транспортування топпера
Виробник: Eurosleep Україна)
Топпер для вирівнювання спального місця, топпер для пом'якшення спального місця або покращення якості відпочинку на дивані, ліжка
Матрас топпер середньої жорсткості, витримує навантаження 200 кг на одне спальне місце.
Чохол топпера незнімний з жаккардової тканини, 4 фіксатори по кутах
Склад: Тканина жаккард
Синтефлекс
Спанбонд
Піна AiryFoam 6 см
Спанбонд
Синтефлекс
Тканина жаккард
У подарунок іде сумка для зберігання та транспортування топпера
Виробник: Eurosleep Україна)
| Зима/Літо | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Eurosleep |
| Наповнювач | AiryFoam |
| Тканина | Жаккард |
| Жорсткість | Середня |
| Навантаження | 200 кг |
| Тип матраца | Топпер |
| Висота матраца | 7 см |
| Розміри матраца | 190х190 см |
Матрац топер Simplex Strong жакард 190х190х7 см отзывы
Рекомендуем посмотреть Сравнить все
В наличии





















