Матрац безпружинний Нео Memory 160х190х18 см Сонлайн
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Сонлайн Матрац безпружинний Нео Memory
Безпружинний матрац різнобічної жорсткості на основі еластичної піни Aerolat та інноваційного матеріалу Memory Foam, що володіє унікальними властивостями точно набувати форми тіла людини. Має високу жорсткість і еластичність. Поставляється у вакуумній упаковці. Матраци серії Нео – безпружинні, різноманітної конструкції, виготовлені із застосуванням найсучасніших матеріалів – еластичної піни Aerolat, інноваційного матеріалу Memory Foam, латексу та латексованої кокосової койри. Матраци з вираженим ортопедичним та анатомічним ефектами. Витримує навантаження на одне спальне місце 120 кг. Матрац середньої жорсткості. Висота матраца - 18 см. Склад: Жаккард, еластична піна Aerolat 140 мм, Memory Foam 30 мм. Гарантія 3 роки.
Безпружинний матрац різнобічної жорсткості на основі еластичної піни Aerolat та інноваційного матеріалу Memory Foam, що володіє унікальними властивостями точно набувати форми тіла людини. Має високу жорсткість і еластичність. Поставляється у вакуумній упаковці. Матраци серії Нео – безпружинні, різноманітної конструкції, виготовлені із застосуванням найсучасніших матеріалів – еластичної піни Aerolat, інноваційного матеріалу Memory Foam, латексу та латексованої кокосової койри. Матраци з вираженим ортопедичним та анатомічним ефектами. Витримує навантаження на одне спальне місце 120 кг. Матрац середньої жорсткості. Висота матраца - 18 см. Склад: Жаккард, еластична піна Aerolat 140 мм, Memory Foam 30 мм. Гарантія 3 роки.
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Сонлайн |
| Наповнювач | Aerolat, Memory |
| Тканина | Жаккард |
| Жорсткість | Помірно-М'який, Середня |
| Навантаження | 120 кг |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Висота матраца | 18 см |
| Розміри матраца | 160х190 см |
Матрац безпружинний Нео Memory 160х190х18 см отзывы
Категории: Матраци 160х190 Знижка при оплаті карткою
Рекомендуем посмотреть Сравнить все
В наличии
В наличии










