Матрац пружинний Чемпіон Trend 1 120х190х21 см Сонлайн
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Сонлайн Матрац пружинний Чемпіон Trend-1
Матрас двосторонній пружинний з вираженим ортопедичним та анатомічним ефектами на основі блоку незалежних пружин Pocket Spring. Застосований у наповненні комірчастий пінополіуретан надає матрацу необхідну пружність і еластичність від Сонлайн, із застосуванням з одного боку кокосової койри, що надає матрацу додаткову жорсткість, що має відмінні терморегулюючі та антибактеріальні властивості. Виготовлений із екологічно чистих матеріалів, безклейова технологія, витримує навантаження на одне спальне місце 120 кг. Матрац по жорсткості вище середнього з одного боку і середньої жорсткості - з іншого, тому що матрац різносторонній.
Висота матраца - 21 см.
Склад: Стрейч, пружинний блок Pocket Spring, термопресована повсть, комірчастий пінополіуретан 20 мм, кокосова койра заввишки 10 мм.
Гарантія 20 років на пружинний блок і 3 роки на тканині та наповнювачі. виготовлений із стрейчевої тканини із застосуванням боковини з 3D ефектом.
Виробник: Сонлайн (Україна)
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Сонлайн |
| Наповнювач | Pocket Spring, Кокос |
| Тканина | Стрейч |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Навантаження | 120 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Висота матраца | 21 см |
| Розміри матраца | 120х190 см |
Матрац пружинний Чемпіон Trend 1 120х190х21 см отзывы
Категории: Матраци 120х190 Знижка при оплаті карткою












