Матрац топер Dual трикотаж 100х190х5 см Eurosleep
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Eurosleep Матрац топер Dual трикотаж
Топер для вирівнювання спального місця, топер для пом'якшення спального місця або покращення якості відпочинку на дивані, ліжка
Матрас топер середньої жорсткості, витримує навантаження 200 кг на одне спальне місце.
Чохол знімний топпера. з трикотажної тканини, 4 фіксатори по кутах
Склад: Тканина трикотаж
Синтефлекс
Спанбонд
Піна AiryFoam 3 см
Термовик
Спанбонд
Синтефлекс
Тканина трикотаж
У подарунок йде сумка для зберігання та транспортування топера
Виробник: Eurosleep Україна)
Топер для вирівнювання спального місця, топер для пом'якшення спального місця або покращення якості відпочинку на дивані, ліжка
Матрас топер середньої жорсткості, витримує навантаження 200 кг на одне спальне місце.
Чохол знімний топпера. з трикотажної тканини, 4 фіксатори по кутах
Склад: Тканина трикотаж
Синтефлекс
Спанбонд
Піна AiryFoam 3 см
Термовик
Спанбонд
Синтефлекс
Тканина трикотаж
У подарунок йде сумка для зберігання та транспортування топера
Виробник: Eurosleep Україна)
| Чохол матраца | Блискавка |
| Зима/Літо | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Eurosleep |
| Наповнювач | AiryFoam |
| Тканина | Трикотаж |
| Жорсткість | Середня |
| Навантаження | 200 кг |
| Тип матраца | Топпер |
| Висота матраца | 5 см |
| Розміри матраца | 100х190 см |



















