Матрац пружинний SPA (СПА) 100х190х24 см Come-for
- Overview
- Характеристики
- Reviews0
no_value
| Чохол матраца | Незнімна |
| Зима/Літо | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Come-for |
| Наповнювач | Pocket Spring, Синтепон, Спанбонд, Спонфлекс, Термовойлок |
| Тканина | Трикотаж |
| Жорсткість | Середня |
| Навантаження | 140 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Висота матраца | 24 см |
| Серія | Relax |
| Розміри матраца | 100х190 см |
Матрац пружинний SPA (СПА) 100х190х24 см reviews
See also Compare all
In stock










