Матрац пружинний Нотте Лайт односторонній 140х180х16,5 см Notte
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Notte Пружинний матрац Лайт виготовляється на основі пружинного блоку залежних пружин Bonnel. Матрац позиціонують як економ варіант якісних матраців за невисокою ціною. Notte - популярний у користувачів через хороше співвідношення ціна/якість. Як захист пружинного блоку використовується жорстка повсть (натуральний матеріал, який відрізняється високою зносостійкістю та щільністю). Застосування пінополіуретану забезпечує додатковий комфорт, тому що матеріал має високу еластичність.
Склад матраца: Чохол (трикотаж, синтепон, спанбонд), Пінополіуретан, Жорстка повсть, Пружинний блок Bonnel, Жорстка повсть, Чохол (спанбонд).
ортопедичним та анатомічним ефектами. Екологічно чисте, одностороннє. Витримує навантаження 90 кг на одне спальне місце. Висота матраца: 18 см. Гарантія: 18 місяців
Виробник: Notte (Україна)
Склад матраца: Чохол (трикотаж, синтепон, спанбонд), Пінополіуретан, Жорстка повсть, Пружинний блок Bonnel, Жорстка повсть, Чохол (спанбонд).
ортопедичним та анатомічним ефектами. Екологічно чисте, одностороннє. Витримує навантаження 90 кг на одне спальне місце. Висота матраца: 18 см. Гарантія: 18 місяців
Виробник: Notte (Україна)
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Notte |
| Наповнювач | Bonnel |
| Тканина | Жаккард, Трикотаж |
| Жорсткість | Середня |
| Навантаження | 90 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Висота матраца | 16 см, 18 см |
| Розміри матраца | 140х180 см |











